Skład Reprezentacji AMP Futbol

Reprezentacja Polski z zawodnikami Amp Futbol Kraków

Sześciu zawodników Amp Futbol Kraków znalazło się w kadrze Reprezentacji Polski wyjeżdżającej 26 listopada na Mistrzostwa Świata do Meksyku.

W dniach 7-10 listopada w Jarocinie odbyło się zgrupowanie Amp Futbol, podczas którego powołano 13 zawodników, którzy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Amp Futoblu, w Meksyku. Turniej rozgrywany będzie w dniach 30.11 – 7.12.2014r. Uczestniczą w nim 24 zespoły.

W skład kadry z Amp Futbol Kraków weszli:

Mateusz Kabała, Marcin Guszkiewicz, Tomasz Miś, Maciej Pożycki, Kamil Rosiek oraz Marek Zadębski,

Reprezentacja Polski znalazła się w grupie B i zagra z zawodnikami takich państw jak Gruzja, Meksyk i Włochy. W pierwszym potkaniu reprezentacja Polski zmierzą się z Gruzją.

Jak mówi w wywiadzie Maciej Pożycki:

Jesteśmy świeżo po zgrupowaniu Reprezentacji w Jarocinie. Przez 4 dni mocno pracowaliśmy nad opanowaniem stałych fragmentów gry, oraz aspektem taktycznym ataku i obrony. Czas spędzony w Jarocinie służył również Sztabowi do wyłonienia ostatecznej listy zawodników powołanych na zbliżające się MŚ w Meksyku. Jestem pewien, że dokonano najlepszego z możliwych wyborów i jedziemy do Meksyku w najmocniejszym składzie i w doskonałej dyspozycji.

Marcin Gruszkiewicz dodaje:

Nasza grupa wygląda bardzo obiecująco. Pomimo iż nie wiemy zbyt dużo o reprezentacji Gruzji i Meksyku to wydaje mi się, iż mamy bardzo duże szanse aby z niej wyjść.